O nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti očnej optiky od roku 1992 ako rodinná firma. Povolanie očného optika nie je pre nás iba zamestnaním, ale aj našim hobby. Prinášame Vám výlučne kvalitné výrobky a zamestnávame výhradne kvalifikovaný personál. Neustále sledujeme nové tredny a moderné technológie v oblasti očnej optiky aby sme Vám ponúkali vždy len to najkvalitnejšie pre Váš zrak.

Špecializujeme sa na kompletnú starostlivosť o Váš zrak, vyšetrenie zrakovej ostrosti a kompletné zhotovenie dioptrických okuliarov. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Disponujeme kompletným strojovým vybavením, ktoré slúži na vymeriavanie, brúsenie, opravy, čistenie a celkovú kompletizáciu dioptrických a slnečných okuliarov.

Miloš Hajdušek st.

 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Okuliarové rámy

Dioptrické šošovky

Ponúkame značky a produkty